naamkaartjes

NAAMKAARTJES VAN AGA MEDEWERKERS

heeft u nog kaartjes mail ze ons aub

AMSTERDAM

     

Nico G.J. Visser                                               K. van Berge 

 

 

     

Willem Breunis                                                       P. van Harten

     

Emilea Vogelaar                                                 Fred Galesloot

     

Paul M. de Jonge                                               Erik Branders

     

Wim Bartels                                                                    Marius ter Mors

     

Jan Dunnink                                                      Pieter W. Visser

     

John Touber                                                          Fred Galensloot

     

Jan Keetman                                                   Paul M. de Jonge

   

Erik Branders

     

Wim Bartels                                                        Marius ter Mors

   

Jan Dunnik                                               Pieter W. Visser

     

John Touber                                                        Fred Galesloot

     

Tino van den Brink                                             Ruud Hoorn

     

Bas J. Buitendijk                                            Peter van der Jagt

      

B.P.M. van Schalk                                                L.A. Banning

     

O.G.H. Wullink                                                        W.C. Verweij 

 

        

B.P.M. van Schalk                                                   Gerhard Odenkirchen

        

J.J.A. Leenders                                                    W. Hinz

     

A.L.W. de Gee                                                           N. Nieuwland

       

    

H. Van Eerde                                                         W.C. Verweij

    

Ruud Hoorn                                           Tino van den Brink

   

E De Roo                                                              J J van Laarhoven

    

Paul M de Jonge                                             Henk Fortgens

      

AF Bruin                                                         H B van der Heijde

     

WB Rietveld                                                  A C M  Van Leeuwen

    

A J Nooyens M Weld                                              K van Berge

     

H Claassen                                                             R Y Bosma

       

Y A A van Dijk                                                  J Ph Van Dok

 

Lina Colly

 

Groningen

     

J Dunnik                                                      T van Ogtrop

    

C G W Veneboer

Alblasserdam

 

  

A Schippers

 

 

Ridderkerk

 


C J G Rouppe van der Voort

 

 

 

Rommenhöller  

 

 

Gerard Pakvis

 

Duitsland

 

 

    

Manfred Hoth                                           Karlheinz Skibinski

 

  

Dkfm Ing. Gerhard Spirk                          Wim Steenbergen

 

 

 

Werner Schmidt                                          Peter Hagenfeldt

  

Werner Stehr                                               Alexander Vocke

   

Karl-Heins Skibinski                                Heinrich A. Rabeling

  

Franz-Michael Uhlig                                Peter Hagenfeldt

 

  

Dr.Ing. Peter Nölle                               Helmut Martin

 

Frankrijk

 

 

  

Claudine Sarrere                                           Patrice Besset

 

 

 

Christophe Sabas                                     Danielle Subiela

 

 

  

Philippe Pieters                                             Patrice Huard

 

  

Roland Féron                                                      Michel Saet

Patrice Besset

 

Noorwegen

 

 

  

Magus Romundgard                                       Harald Hovde

 

 

United Kingdom

   

Martin Sage                                              Ellias Chowdhury


Ellias Chowhury

 

 

Zweden

         

Otto von Krusenstierna                           Leif Svensson

            

Johann Bohac                                          Stellan Braun

 

                         

Thomas Ljunggren, M. Sc.                                                   Trond Lund

Nils Stenbacks

 

     

Otto von Krusenslierna                                Torbjörn

      

Hans Edgren                                       Rune Petersson

        

                 

Niels Hammerlund                                     Stefan Westerlunf

    

Jan Munck af Rosenschschöld              Do Dyrvold

   

Jan Munck af Rosenschöld                         Qnders Rungárd

     

Lennart Selander                                       Anders Mitlid

 

         

 Mats Eivinson                                     Jan Carlsson

    

 Bo Williamssons                                   Alexander Gudmundsson

 

 

   

Tina Bengtsson                                   Arto Saine

 

Finland

 

  

Timo Suominen                                          Jorma Larinkari

  

Lars Lundström

 

 


Jarmo Ekholm                                                           Arto Salne

 

 

Hannu Leino                                        Anna Holberg

 

 

Denemarken

    

Karsten Holbek

Oostenrijk

     

Ing. Johann Bohac                                   Dkfm. Ing. Gerhard Spirk

 

 België

         

 A. Meulendijks                                                                              G. Vander Eeckt

 

A.J. Verdamme

Hongari

 Zsolt Kavács

Argentië

Rubén Botta

Ohia

Jim Mikus

Venezuela

Patricio Jarrin A.

Bjørn Johansen

FRK. Falk

 Sponsor du musée de l’AGA
     www.delangeemmen.nl

 

Sponsor of the AGA museum
     www.delangeemmen.nl

 

Patrocinador del museo AGA
    www.delangeemmen.nl




Flag Counter

vanaf 11-05-2013